GBOB Czech Republic

GBOB mezinárodní soutěž kapel

Přihlas svou kapelu do 4. ročníku
českého kola.

Hlasování v soutěži GBOB.CZ
 

odešlete SMS ve tvaru

na číslo

Hlasovat může kdokoliv, a to bez omezeného počtu hlasovacích SMS až do okamžiku ukončení hlasování . Cena jedné SMS je 9 Kč.
Hlasovat ze Slovenska můžete na čísle 7017, cena SMS je 0,40 EUR. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

NEJPOSLOUCHANĚJŠÍ SKLADBY

EUFORY

 
287 hlasů
07 Metal Is The Hero
 

Black Tiger

 
185 hlasů
01 BLACK TIGER - WHO IS TO BLAME
 

Stroy

 
2939 x
Stroy - Adam Reborn
 

Pearly Seconds

 
467 hlasů
I Will Not Surrender
ÚČASTNÍK REGIONÁLNÍHO KOLA DLE HLASOVÁNÍ - REGION ČECHY-STŘED
 

Wertex

 
56 hlasů
Píchat trávu
 

Mad Frequency

 
139 hlasů
All Done In Vain
 

PROCZ

 
2452 x
Procz - V oczích (Promocz - 2013)
 

Seventh Weapon

 
Opium
 

Break Falls

 
2040 x
Break Falls - We Can Go
 

UPSIDE DOWN!cz

 
583 hlasů
Ceskoslovenska 3
 
Hlasování v soutěži GBOB.CZ
 

odešlete SMS ve tvaru

na číslo

Hlasovat může kdokoliv, a to bez omezeného počtu hlasovacích SMS až do okamžiku ukončení hlasování . Cena jedné SMS je 9 Kč.
Hlasovat ze Slovenska můžete na čísle 7017, cena SMS je 0,40 EUR. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

NEJSLEDOVANĚJŠÍ VIDEOPROFILY KAPEL NA GBOB.CZ 2014

InAction

2424 x
Baby, Let's Go

Doggybag

568 x
DOGGYBAG - Čivava Blues

PROCZ

475 x
PROCZ - V oczích

Pop Killers

319 x
Válka s klaunem

Mean Messiah

214 x
The Game (Official Music Video)

VÝSLEDKY NÁRODNÍHO FINÁLE SOUTĚŽE

John Wolfhooker

Chupacabra
Praha | Rock
DRUHÉ MÍSTO V NÁRODNÍM FINÁLE SOUTĚŽE
3 hlasy
166 x

The Atavists

Atavists - Let you go
Hradec Králové | Rock, Other
VÍTĚZ NÁRODNÍHO FINÁLE SOUTĚŽE

213 x

Noire Volters

Monkeys
Most | Alternative, Rock, Other
TŘETÍ MÍSTO V NÁRODNÍM FINÁLE SOUTĚŽE
24 hlasů
248 x
Hlasování v soutěži GBOB.CZ
 

odešlete SMS ve tvaru

na číslo

Hlasovat může kdokoliv, a to bez omezeného počtu hlasovacích SMS až do okamžiku ukončení hlasování . Cena jedné SMS je 9 Kč.
Hlasovat ze Slovenska můžete na čísle 7017, cena SMS je 0,40 EUR. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

GBOB BERLÍN 2016

Na mezinárodním finále gbobu v Berlíně si letos o titul vítěze zahraje celkem 15 kapel, mezi nimi i vítěz třetího ročníku GBOB CZ, kapela The Atavists. Mezinárodní finále gbob už 26/05/2016 v klubu SO36.
 

POZASTAVENÍ SOUTĚŽNÍCH REGISTRACÍ

V současné době se připravujeme na mezinárodní finále 2016, kterého se zúčastní vítězná kapela třetího ročníku The Atavists. Soutěžní registrace do třetího ročníku jsou v tuto chvíli pozastaveny, termín pro přihlášení do 4. ročníku lze očekávát v 2/2 roku 2016. Svou kapelu na gbob.cz ale můžete registrovat i tak, vytvořte si profil a sledujte novinky na FB GBOB CZ.
 

WOHNOUT PATRONEM TŘETÍHO ROČNÍKU GBOB CZ

Český GBOB vstoupil do třetího ročníku a s ním i patronát kapely Wohnout. Baskytarista Jirka Zemánek a bubeník Fenek se poprvé za působení gbobu u nás rozhodli přijmout nad soutěží patronát a ukáží se na finále v Praze i v roli porotců. Kapelám vzkazují: Hodně nás zajímá stav a úroveň mladých hudebních těles v naší domovině. Proto jsme přijali patronát nad soutěží. Zároveň se taky těšíme, jak usedneme do lavice před hrající kapelu a budeme se tvářit strašně důležitě a psát si poznámky. Takže kapelám vzkazujeme: těště se a pořádně zkoušejte, ať to pak hezky zní,"  vzkazuje Jirka Zemánek.
 

METAL Z JINÉ PLANETY ZAVADIL O PRAHU

Doposud nejkontrastnější večer v historii lokálních kol soutěže GBOB si včera zažili návštěvníci pražského klubu La Loca. Na jedné straně syrový metal na straně druhé zvuk klavírního křídla. GBOB tím odbavil čtvrté a poslední regionální kolo.
 

POROTA MÁ DIVOKÉHO KONĚ

Na vědomí se dává, že porota má letos divokého koně. Kdo doplní finálovou desítku a 13/12 si zahraje o postup do Berlína? ...rozhodne porota po odjetí všech 4 regionách kol, tedy po 22. listopadu.
 

SEVERSKÝ BLACK-INDIE ROCK TÁHNE SEBEVĚDOMĚ NA PRAHU

Na jediném místě planety se v sobotní večer 7/11 mohli potkat punk, funky, black-indie i trash-metal… GBOB má za sebou třetí a žánrově nejpestřejší večer v Ústí nad Labem a další dvě obsazená místa ve finále pro kapely Noire Volters a Public Fusion. Čti v článku na Óčku.
 

VYZRÁLÝ INDIE-ROCK ZA SEBOU NECHAL METALOVOU OSTRAVU

Česká část celosvětové soutěže kapel GBOB má další dva adepty na postup do Berlína. Mezi převážně metalovým line-upem nakonec porotu nejvíc zaujali indie-rockoví Downbelow, zkušená kapela z Frýdku-Místku. A bodovaly i mladé punkrockové kapely. Čti v článku na Óčku.
 

THE ATAVISTS A THE COMPLICATION VE FINÁLE

GBOB/3 má první dva finalisty. Diváci a porota ve složení Lukáš Chromek, Daniel Škrášek a Alexandr Guha vybrali kapely The Atavists a The Complication.
 

ZMĚNA REGION ČECHY-VÝCHOD

Pardubické soutěžní kolo GBOBu přesouváme z Hobe Music Hall do klubu Ponorka. Soutěž GBOB se v podmínkách pro účast vymezuje vůči kapelám, které propagují rasovou, národnostní, náboženskou a jinou nesnášenlivost a proto jsme se rozhodli soutěž pořádat v prostředí, které ve své dramaturgické koncepci vychází ze stejných hodnot. Jednalo se nám konkrétně o koncert kapely Ortel. Děkujeme za pochopení. Budeme se na vás těšit ve stejný den i čas v pardubickém klubu Ponorka.
 

REGIONY TŘETÍHO ROČNÍKU OTEVŘENY

Otevřeli jsme přihlašování do regionálních kol třetího ročníku GBOB. Přihlas svou kapelu do jednoho ze 4 regionů Čechy-Sever, Čechy-Střed, Čechy-Východ nebo Morava-Slezsko a dotrsej to až do Berlína! 
 

GBOB OPĚT NA ÓČKU

I letos budete na Óčko zakopávat o GBOB, a to intenzivněji než v minulých letech. Čeká nás klasicky série spotů z regionálních večerů GBOB/3 a národního finále, vstupy zúčastněných kapel a poroty, diváků a jiné zajímavé prostřihy.
 

NOVÝ VIZUÁL

Nový ročník, nový vizuál. Motivem vizuálu třetího ročníku byl prostý papír, jako symbol příprav, psaní textů k písním a lineapů. 
 

REGISTRACE DO TŘETÍHO ROČNÍKU GBOB CZ 2015

VYTVOŘ SI PROFIL NA GBOB.CZ UŽ DNES A SLEDUJ DĚNÍ V GBOBu. REGISTRUJ SVOU KAPELU DO TŘETÍHO ROČNÍKU GBOB CZ 2015, SOUTĚŽNÍ REGISTRACE DO REGIONÁLNÍCH KOL SPOUŠTÍME 01.09.2015.
 

STROY NA MEZINÁRODNÍM FINÁLE V OSLU

Stroy vybojoval na 11.ročníku soutěže GBOB v Oslu krásné třetí místo! Porota se radila velmi dlouho a rozhodnutí bylo velice těžké. Borcům gratulujeme!
 

PF 2015

Co si přát do nového roku? Snad další úspěšný ročník GBOBu a hodně autorské muziky :) Gratulujeme k vítězství kapele STROY a držme jí palec na mezinárodní finále v Oslu. 

2. místo: Věc Makropulos

3. místo: Donaha (ex On The Way)

divácké hlasování: End of Scream 

 
REKLAMA