GBOB Czech Republic

Registrace kapely

GBOB rozlišuje:

1. registraci profilu kapely - registrovat se může každý, koho muzika baví. Webové stránky GBOB vytváří volné prostředí pro prezentaci kapel, umožňuje nezávisle sdílet, hodnotit a podílet se svými příspěvky na obsahu webu. Registrace v soutěži není podmíněna účastí v soutěži!

2. registrace soutěžního profilu kapely - SOUTĚŽNÍ REGISTRACE DO REGIONÁLNÍCH KOL TŘETÍHO ROČNÍKU GBOB 2015 SPOUŠTÍME 01.09.2015.

Soutěžní registrace je bezplatná, pouze kapela účastnící se regionálního kola hradí tzv. startovné, poplatek za účast na regionálním kole.

JAK NA TO

Registrace nových kapel na gbob.cz je umožněna prostřednictvím registračního formuláře přístupného na webových stránkách www.gbob.cz a pomocí účtu na sociální síti Facebook. 

 

1. Uživatel vyplní registrační formulář, emailovou adresu a heslo. Po potvrzení registrace následně vyplní příslušná pole profilu kapely a profil uloží přes pole uložit profil. Po obdržení autentizačního emailu potvrdí kapela svou identitu kliknutím na odkaz ve zprávě.

 

2. Po potvrzení identity obdrží uživatel potvrzující zprávu o schválení a zveřejnění profilu kapely na www.gbob.cz. Od tohoto okamžiku má uživatel možnost zásadně rozšiřovat svůj profil kapely o ukázkové skladby, fotogalerii, videoprofil a vyplnit svůj soutěžní profil.

 

Následující kroky se týkají jen soutěžních kapel: 

3. Po úspěšné registraci a přihlášení kapely na www.gbob.cz, kapela vyplní svůj soutěžní profil (v levém sloupci pod záložkou Můj profil). V poli regionální soutěž si kapela vybere z nabídky libovolný region, za který bude soutěžit a vyplní povinné kontaktní údaje. Soutěžní region kapely zůstává po dobu trvání ročníku soutěže neměnný, změna soutěžního regionu kapely je možná pouze na základě žádosti kapely a pouze v případech schválených pořadatelem (např. z důvodu nově vypsaného soutěžního regionu pořadatelem).


4. Po uložení soutěžního profilu kapely bude na registrovanou emailovou adresu doručena zpráva o schválení soutěžního profilu a zařazení do soutěže. 

 

5. Po vlastní registraci nahraje kapela alespoň jednu skladbu, kterou označí jako soutěžní. Od okamžiku zveřejnění hudební nahrávky na webových stránkách www.gbob.cz bude pro soutěžní kapelu otevřeno SMS hlasování. 

 PODMÍNKY REGISTRACE

 • Každá soutěžní kapela je povinna registrace na www.gbob.com. Registraci za soutěžní kapelu provádí správce webu www.gbob.cz. Každá kapela, která se registruje jako soutěžní si je vědoma tohoto kroku a s podmínkou souhlasí. 
 • Region, který si kapela zvolí jako svůj soutěžní, nemůže v průběhu soutěže měnit. Změna soutěžního regionu kapely je možná pouze na základě žádosti kapely a pouze v případech schválených pořadatelem (např. z důvodu nově vypsaného soutěžního regionu pořadatelem).
 • Kapela nemůže soutěžit ve více regionech najednou.
 • Kapela může soutěžit za jiný region, než  ten, v kterém kapela sídlí. 
 • Kapela má možnost soutěžní skladbu v průběhu soutěže měnit, přichází tak ovšem o všechny doposud získané hlasy.
 • Národní organizátor si vyhrazuje možnost udělit výjimku vyššího počtu členů soutěžní kapely, a to za určitých podmínek. 
 • Titul národního vítěze odebírá vítězné kapele možnost účastnit se dalších ročníků soutěže. 
 

NOMINAČNÍ REGISTRACE KAPEL
 • Nominační registrace kapel pro regionální živá vystoupení končí vždy ve 12:00h 3 dny před ukončením SMS hlasování pro daný region.
 • Kapela, která se do soutěžního regionu registruje po tomto termínu, nebude zařazena do hodnocení poroty.
 • Kapela, která se do soutěžního regionu registruje po tomto termínu, se může nominovat do živého regionálního vystoupení jen na základě počtu získaných SMS hlasů.
 • Kapela, která se do soutěžního regionu registruje po tomto termínu, se může zúčastnit finálového kola soutěže.
 

 

REKLAMA