Stačí Vám jediný pohled

Kdo vymyslel zrcadlo, ten se musel někomu chtít pomstít. Cožpak nestačila vyčištěná konvice na čaj, abyste jen koutkem oka pohlédli na to, jak stárnete? Ale jo. Zrcadlo musí být v každé domácnosti, v každém pracovním prostředí. Ať malé, nebo velké.byt

Cože? Vy jej v kanceláři, ani v šatně nemáte? Nad umyvadlem ano, to ano. Ale velké zrcadlo, abyste se dobře viděla! Tak to je průšvih.

· Co když budete mít u živůtku drobky od svačiny?
· Co když vzadu na sukni ulpělo smítko?
· Co když Vám visí nit z podpaží?

A Vy se chystáte na pracovní schůzku s klientem? Tak ten se pobaví. Hlavně Vám bude celou dobu hledět do výstřihu. Ale ne za účelem Vašich vnad. Bude hádat, co jste právě pojedla. Vaše sebevědomí během schůzky stoupne. To ano. Ale až Vám někdo řekne, abyste si smetla kus rohlíku z Vaší hrudi, Vaše sebevědomí se změní v červeňoučkou hromadu studu.

Předejděte nepříjemnostem.

Na zrcadlove své kanceláři nesmíte nikdy zapomenout. Tam prostě být musí. Před odchodem se vždy můžete zkontrolovat, jestli opravdu na svém oděvu nemáte nějaký ten malý defekt, který by zbytečně zkazil celkový dojem.

· Zrcadlo na zdije fajn, protože může být umístěno na stálo u věšáků.
· Zrcadlo v prostoruvypadá velmi elegantně a můžete si jej přemísťovat sama tak dlouho, až s jeho místem budete nakonec spokojena.zrcadlo

A vzhledem k tomu, že sortiment velkých zrcadel je velmi rozmanitý, vyberete si i pěkný kus doplňku, který vzhled Vaší kanceláře rozhodně nepoškodí.

Vždyť si zrcadla můžete nakonec pořídit i domů. Úzké, nebo široké. Je to jedno. Hlavně, že splní svůj účel a Vy budete vždycky vědět, že vypadáte skvěle. Bez jediné chybičky. Jediným pohledem zkontrolujte celou svou postavu. A neremcejte, že byste měla zhubnout. A neberte si brýle, abyste viděla, že Vám pár vrásek opět přibylo. Mějte se ráda taková, jaká jste. O postavě to není. Jste skvělá žena, která se umí obléknout a která nešetří úsměvem. To je podstatné!