Je lepší YT downloader online, nebo ten klasický?


Asi není třeba říkat, že YouTube je jednou z nejnavštěvovanějších internetových stránek. A není divu, nabízí hodiny zábavy při sledování videí prakticky pro každého. Stačí si jen chvilku hledat, a hned najdeme video, která se nám bude líbit.

Je pak samozřejmě jen pochopitelné, že zde mnoho lidí má svá oblíbená, na která se rádi opakovaně dívají. A je jedno, o jaké téma se jedná. Může jím být příroda, ale i vaření, filmy či seriály, počítačové i jiné hry, nebo dokonce i porno.

znak YouTube

Pochopitelně pak nechceme, aby bylo zrovna to naše oblíbené smazáno. To je však něco, co nemůžeme příliš ovlivnit. Pokud se autor rozhodne, že se mu již nelíbí, případně že zruší celý svůj účet, nebo server vyhodnotí, že porušuje pravidla, pak bude smazáno.

Abychom tomu předešli, je dobré si jej stáhnout do počítače či do mobilního telefonu. To má i tu výhodu, že si jej budeme moci pouštět kdykoliv, bez ohledu na to, zda jsme zrovna připojeni k internetu.

Zde je vak otázkou, jaký program použít. K dispozici jich totiž je skutečně velké množství. Jak mezi nimi vybrat? V první řadě se musíme rozhodnout, jakou verzi chceme.

pouštění videa na televizi

Zde máme dvě možnosti: buď můžeme zvolit klasický typ programu, kdy jej stáhneme a nainstalujeme do počítače, nebo zvolíme YT downloader online, kdy je vše umístěno na webové stránce, takže nemusíme dále zaplňovat paměť počítače.

Obě možnosti mají samozřejmě své výhody a nevýhody. Klasický typ obvykle nabízí více služeb a podporuje více formátů. Online verze naproti tomu šetří místo v počítači.

Zde tedy záleží na tom, co je pro nás výhodnější. Především bychom si měli uvědomit, jak často jej budeme používat, a kolik videí celkem si chceme stáhnout. Také je dobré uvážit, v jakém je budeme chtít formátu, a zda s nimi budeme dále pracovat. To vše jsou důležité detaily, které nám pomáhají udělat správné rozhodnutí.