Pro jak staré děti se hodí povlečení Mašinka Tomáš

Asi každý ví, že dostat dítě do postele není nic jednoduchého. Jednou z věcí, která může pomoci, je mít postel povlečenou tak, aby se to dítěti líbilo. Jednou z možností je pak sehnat povlečení s nejrůznějšími dětskými hrdiny.

To není až tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí jen vejít do kteréhokoliv obchodu a hned uvidíte, že výběr je zde opravdu široký. Stačí pak jen vzít to, které se bude vašemu dítěti líbit. Jistě, není to záruka úspěchu, ale rozhodně to může pomoci.

dpovleceni2

Samozřejmě je potřeba vzít v úvahu to, jaká je oblíbená pohádka zrovna našeho dítěte, a podle toho vybírat. Například asi není vhodné vybírat to se Spider-manem, když jeho oblíbeným hrdinou je například Thor nebo Flash. Nebo dává třeba přednost Ledovému království.

Přihlédnout je však potřeba také k věku našeho potomka. Je nutné mít na paměti, že ne všechny pohádky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Navíc děti rychle rostou, a to, co se mu ještě nedávno velmi líbilo, může být pro něj nyní hloupé a dětinské.

dpovleceni1

Příkladem může být povlečení Mašinka Tomáš. Ano, Mašinka Tomáš je velmi oblíbený seriál, zvláště pak ve své vlasti, Velké Británii. Patří k velmi sledovaným pořadům, které mají spoustu fanoušků. Je tedy pochopitelné, že existuje i povlečení s jeho motivem. Až potud v pořádku.

Je však potřeba uvážit, že se jedná o pořad pro nejmenší. Je tedy velmi nepravděpodobné, že starší děti uchvátí, a že budou nadšeny, když jim koupíme jakýkoliv předmět, na němž bude vyobrazen. Výjimky se samozřejmě najdou vždy, avšak nelze na to příliš spoléhat.

Proto, pokud chceme tedy povléci dítěti postel tímto motivem, je dobré to udělat v době, kdy je ještě malé a kdy je cílovou skupinou tohoto seriálu. Navíc je i důležité, aby jej znalo a mělo rádo, jinak se vše mine účinkem. A to by byla škoda, vzhledem k tomu, že se obvykle nejedná o levnou záležitost.