Krásná pleť i v pozdním věku

V dnešním moderním světě je nežádoucí, aby lidé vypadali staře a neupraveně. Pokud jste neupravení nebo máte nevzhlednou kůži, pravděpodobně vám to lidé do očí neřeknou, ale za vašimi zády to bude probírat kde kdo. Bohužel nebo chcete-li bohudík, každý nemá na drahé plastické operace; liftingy obličeje; kúry, které bojují proti celulitidě a jiné procedury. Vypadat dobře si ale zaslouží všichni. Naštěstí se na trhu objevil zajímavý přístroj zvaný „galvanická žehlička“.
Měla by být řešením v podstatě pro všechny, kteří mají nějaké problémy s kůží. Údajně pomůže s celulitidou, povislou kůží, vráskami, akné a jinými neduhy.
Krásná žena
Funguje na principu galvanoterapie, případně i změny kladných a záporných iontů tzv. iontoforéza. Díky tomu může vpravit gely a séra hlouběji do pokožky a zajistit tak lepší a dlouhodobější reakci. V tomto případě hovořím o speciálních gelech, které jsou přímo určeny k tomu, aby byly použity společně s galvanickou žehličkou. Právě ony zmíněné gely totiž obsahují kladně nebo záporně nabité ionty, podle toho, zda chcete pokožku vypnout, vyčistit nebo vyživit.
Na trhu najdete řadu rozličných firem nabízejících tyto žehličky. Ceny jsou různé a výsledky se dle diskusí liší. Ty nejlevnější dostanete už za 1.000 Kč a méně, ale ty, které jsou zaštítěny americkou značkou se pohybují okolo 12.000 Kč. Cena se odvíjí také od toho, zda jde žehličku použít i na tělo nebo jen na obličej. Musíte ale počítat ještě s investicí do gelů. Jeden gel stojí okolo 1.500 Kč, přičemž potřebujete minimálně dva – kladný a záporný na obličej. Na tělo je pak opět jiný gel, který by měl bojovat se striemi, celulitidou a jinými nepěknými věcmi na těle, nikoliv na pleti.

péče o pleť
První výsledky by se měly dostavit okamžitě nebo do několika hodin po aplikaci, viditelnější na první pohled by měly být už po dvaceti aplikacích.
Pokud si, stejně jako já, nejste jistí a bojíte se promarněných peněz. Zkuste nejdříve navštívit kosmetický salon, kde galvanickou žehličku mají. Zjistěte si, jaký přesně mají typ, můžete díky tomu porovnat i účinky více typů žehliček. Když na sobě uvidíte výsledky, budete mít jasno, jestli se vyplatí pořídit kvalitní žehličku i na domácí použití.