Luxus, klid, čistota a bezpečí – to je Vietnamské pobřeží

Vydejte se na jedno z nejkrásnějších míst celého Vietnamského pobřeží: Sixth sense.
o   Harmonie
o   Dokonalá příroda
o   Švédské luxusní bungalovy
o   Domluvíte se bez problémů anglicky
o   Velice intimní servis, který je založený na respektování soukromí a dostatečném prostoru okolo bungalovů

Zátoka Ninh Van s pláží Sixth sense

Na první pohled je znát, že celou tuto infrastrukturu pláže, která má tři stovky metrů a je ohraničena z obou stran vysokými skalisky a útesy, a shora vede k pláži neproniknutelný porost divoké přírody, ej jasné, že si tuto pláž můžete koupit a využít ji jako soukromou – ačkoli vietnamská práva mluví jasně: všechny pláže jsou veřejné. Pokud se k nim můžete volně a svobodně dostat. Kotvení na pláži už ale veřejné není, a tak je poměrně snadné si z pláže veřejné udělat soukromou.

Tohle přesně udělal manželský pár ze Švédska, který zde vytvořil ráj pro západní turisty. Celá zátoka je uspořádána ve švédském stylu: vyzařuje tu ze všeho luxusní jednoduchost, která je velice soukromá a zároveň velmi jednoduše splývá s přírodou, aniž by ji jakkoliv narušila nebo změnila výrazně její ráz.
1.       Hotelový komplex je velice elegantní. Nenarušuje ani soukromou pláž, ani se kvůli němu nemusely kácet hektary porostu – jednoduše se malé a jednoduché bungalovy vystavěly mezi porostem. Skaliska zůstala ukotvena a mezi ně se postavily terasy, verandy a venkovní bazény. Kde se nevlezl bazén, vlezla se vířivka.
2.       Všechno tu splývá – skály se stěnami bungalovů, střechy s palmami, písek s terasami. Veškeré vilky jsou postaveny z přírodních materiálů, nejčastěji ze dřeva.
3.       Celá zátoka je jedna dlouhá pláž s bílým pískem. Všude je obrovské spousta zeleně, ve které se ztrácí i domky z přírodních materiálů. Pokud se podíváte na pláž z dálky, ze zálivu, nepoznáte, že se zde vilky nacházejí. Navíc je tu tak málo turistů, že se tím vzhled a reliéf celé pláže jednoduše nezmění.