Vyměňte staré nudné zásuvky za moderní za pár korun

Asi se nenajde člověk, který by v domácnosti neměl zásuvky na své elektrické přístroje, kterých navíc poslední dobou přibývá, potřebujeme lednici, pračku, mikrovlnou troubu, světlo, počítače, televizor, nabít si notebook, tablet nebo mobilní telefon, uvařit si kávu, a takto bychom tady mohli jmenovat téměř přes celou stránku.
žárovky u zásuvky.jpg
Když však vejdete do jakéhokoliv hobby marketu, najdete zde zásuvky i vypínače jednoho druhu, a to většinou bílé nebo hnědé, v obchodech prostě moderní design nenajdete.
Přitom máte celý byt nebo dům vybavený moderně podle poslední módy, veškeré doplňky tomu přizpůsobené, jen tohle Vám kazí celkový dojem. Pojďte se tedy s námi podívat na moderní design, zároveň kvalitu a spolehlivost.
Určitě si řeknete, jak mohou existovat zásuvky nebo vypínače moderního designu, když jste je ještě nikde neviděli, a přece existují.
Produktová řada Unica Colors Vám nabídne jedinečný design ať už na Vaše zásuvky nebo vypínače, můžete si vybrat rámečky na vypínače ve všech možných barvách, a to za pár korun, nasadit ho na vypínač zvládne každý, a hned máte moderní doplněk do Vašeho domova. Do každé místnosti si tak můžete pořídit rámečky, které Vám budou k zařízení dané místnosti ladit.
prodlužovací kabel.png
Co se týká zásuvek, v této řadě je v nabídce také nepřeberné množství, které vyhoví každému tak, aby mu posloužil jak po stránce praktické i jako módní doplněk do domácnosti.
Řada Unica colors nabízí také anténové zásuvky, schodišťová či venkovní čidla, prodlužovací kabely, a mnoho dalších produktů, co se elektroniky týká.
Samozřejmě to není jen módní doplněk, v první řadě se klade důraz na kvalitu a spolehlivost, a moderní design je příjemný a zákazníky vítaný doplněk.
Tak až budete chtít pozměnit svůj interiér, nemusíte chodit do obchodů, kde najdete už okoukané a zastaralé bílé zásuvky a vypínače, ale nejdříve se podívejte na tuto produktovou řadu.