Vnitřní krása

Být krásný nejen navenek, ale i zevnitř
Vnější krása je nám dána zčásti geneticky, ale zčásti ji můžeme ovlivnit tím, jak se o sebe staráme. Zejména ženy si libují v kosmetice, a jsou ochotny za ni utratit nemalé částky. Jenže málokterá žena si uvědomuje, že její vzhled odráží hlavně její zdravotní stav. Žádná kosmetika vám nepomůže, když máte velmi špatný životní styl. Pokud budete pít jenom kávu a sladké nápoje, nebudete se o sebe celkově starat, na vašem vzhledu se to chtě nechtě podepíše.

maska na obličeji

klíčová je strava
Ze stravy do těla dostáváme celou řadu minerálů, vitamínů a dalších látek, které nám pomáhají pečovat o naše zdraví. Měli bychom dbát na to, abychom jedli takovou stravu, která nám dodá všechno, co potřebujeme. Jenže jen málokdo má tak pestrou stravu, že v ní přijme vše potřebné. Proto tolik lidí sahá po doplňcích stravy. Právě doplňky stravy jsou důležité, protože nám dodávají látky, které ve stravě nemáme, nebo jen ve velmi malém množství.

tablety kolagen

Doplňky stravy bychom měli vybrat podle toho, které látky ve stravě máme minimálně zastoupené. Pokud chcete mít jistotu, že berete látky, které potřebujete, nechte si udělat detailní krevní rozbor, díky kterému budete zcela přesně vědět, co vám chybí. A potom stačí vybrat kvalitní doplňky, jejichž užívání se zcela jistě promítne do vašeho vzhledu. Chcete mít krásnou pokožku bez vrásek, vypnutou a pevnou pleť, která zdravě vypadá? Vsaďte třeba na kyselinu hyaluronovou a kolagen. Vždy ale dbejte na to, abyste vybrali kvalitní doplňky, které opravdu fungují. Na trhu jsou i přípravky, které obsahují jen málo složek, které potřebujete, a jejich užívání vám moc nepomůže. Zároveň je důležité dbát na to, abyste dodržovali denní dávkování a nebrali více tablet, než máte. Výsledkem nebude to, že do sebe dostanete dostatek látky, ale to, že vaše tělo stejně přijme jen to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.