Jak získat kontakt na muže?

Pokud se stane, že se ženě zalíbí nějaký muž, první co daná žena udělá, je to, že o tom řekne své nejbližší kamarádce. Jakmile se to kamarádka dozví, jednou z věcí, kterou bude rozhodně chtít, je fotografie daného muže. Žena nenápadně muže vyfotí a pošle něco takového své kamarádce, která zhodnotí, jestli by byl takový muž pro její kamarádku dobrý nebo ne. Když uzná, že ano, nastává druhá fáze.

Tou fází je zjistit co nejdříve kontakt na daného muže, aby ho mohla žena kontaktovat v co nejbližší době.

žena v černé

Existují ženy, které to risknou a které si za daný mužem dojdou pro telefonní číslo nebo kontakt na sociální síť. Takových žen je ale velmi málo. V takovém případě to žena vyřeší tak, že se pokusí najít člověka, který daného muže zná a poprosí jej o kontakt na něj. Mnohdy se něco takového povede, takže to končí pro danou ženu úspěšně.

Jakmile bude mít žena kontakt na daného muže, pak jestli se bude jednat o sociální síť, ihned se podívá na to, jestli jsou informace o daném muži veřejné, aby zjistila alespoň nějaké informace, jako je například to, odkud daný muž je, kde studoval apod. Pravděpodobně daný profil pošle i své kamarádce, aby se na muže také podívala a řekla svůj názor.

Poté už nezbývá nic jiného, než muži napsat a doufat, že se co nejdříve ozve. Ženy jsou schopny vydržet do druhého dne, ale déle už schopny čekat nejsou.

srdce a ruce

Pokud se žena setká s tím, že jí muž odepíše, bude z toho mít velkou radost. Pokud jí ale daný muž neodepíše a to ani za pár dní, shodnou se se svou kamarádkou na tom, že za to daný muž nestál a budou hledat někde jinde.

Muži a ženy to mají zcela jiné, pokud potkají někoho, kdo se jim líbí. Ženy v tomhle nejsou tolik odvážné, jako muži, kteří kolikrát přijdou a zeptají se osobně na číslo nebo sociální síť dané ženy. Ženy se v tomto ještě mají co učit. Je možné, že se jednou stane, že to také dokáží.