Sen o vlastním domě může být reálný

Toužíte po svém vlastním bydlení ale nevíte si rady, jaký domek si vybrat? Pro běžnou rodinu je zcela dostačující bungalov 5+kk, kde najdete dostatek prostoru pro všechny věci i pro společně strávené chvíle. Nabízíme vám několik typových domů i individuální projekty, díky kterým můžete mít jedinečný dům podle vašich představ. Kterou variantu si vyberete?

<strong>moderní</strong> <a href=http://slovnik.azet.sk/preklad/slovensko-anglicky/%3Fq%3Dpostar%25C3%25A1me%2Bsa%2Bo%2Bto%2Bsami bungalov“ data-rich-file-id=“135347″ src=“https://gbob.cz/wp-content/uploads/bungalow-20544_640(1).jpg“>

Naše domky jsou moderní a při jejich výstavbě využíváme moderní technologie. Naprostou samozřejmostí jsou dnes například fotovoltaické panely a tepelná čerpadla, díky kterým bude váš dům o něco soběstačnější. Podlahová plocha zhruba 150 m2, což pro čtyřčlennou rodinu bohatě stačí. Všechny naše projekty si můžete prohlédnout online, abyste si mohli snadno vybrat dům přesně pro vás. Můžete mít zděnou variantu i dřevostavbu.

Stavbou vás provedeme od povolení až po předání klíčů
Mnoho lidí vzdá stavbu už na začátku, protože musí zařídit stavební povolení a sehnat si projekt. U nás budete mít kompletní servis. Postaráme se o to, abyste i vy měli svůj dům.

  • Vyřídíme za vás stavební povolení

Víme, jak těžké může po řadu lidí být komunikace s mnoha úřady. Proto vám nabízíme možnost, že vám všechno s úřady vyřídíme, a předáme vám rovnou hotový dům. Díky tomu vám nic nebude bránit v cestě za vaším snem.

bungalov u vody

Naše domky jsou klasické bungalovy, které předáváme kompletně hotové kromě kuchyňské linky. Projděte si naši nabídku a vyberte si nějaký z domů, který může být vašim domovem. K vysněnému bydlení jsme pomohli již mnoha klientům, mezi které se řadí i slavné osobnosti. Prohlédněte si reference na našem webu – uvidíte, že jste si pro výběr stavby vybrali tu nejlepší možnou firmu. Svoje závazky plníme na 100 % a pomáháme klientům k tomu, aby bez stresu a ztráty času získaly bydlení, o kterém zatím jen snili. Naše domy jsou kvalitní, moderní a dodávané ve standardu.