Kočárek pro každou maminku

Na procházky v přírodě se vám bude zcela jistě hodit takový kočárek, který je sportovního typu. To znamená, že by měl mít tento kočárek stabilní a pevnou konstrukci. Anebo možná dáváte přednost kočárku, který bude lehký jako peříčko, protože bydlíte ve městě a musíte s kočárkem překonávat množství schodů obrubníků. Další možností by mohla být takzvaná trojkombinace, kdy je v jednom kočárku hluboký kočárek, sportovní kočárek, a ještě k tomu sedačka do auta. Autosedačka je praktická nejenom při cestování autem s miminkem, ale jistě ji ocení i osamělé maminky, které musí s miminkem stoupat domů po mnoha schodech v domech, kde žádný výtah není.

Kočárek

Kromě toho trojkombinace vám ušetří i místo a finance. Můžete tento kočárek využívat až do věku tří let vašeho děťátka. Zrovna tak vám může dobře posloužit dvojkombinace kočárku kunert rotax. Tento kočárek se nabízí na našem trhu v mnoha barevných variacích, ať už si přejete kočárek nenápadný, anebo ve velice výrazných barvách. Tento typ kočárku je u maminek velice oblíbený i díky jeho velice prostorné korbičce, která plní rovněž funkci kolébky. To je jistě pro vaše miminko báječná přednost. Kočárek kunert rotax je v mnoha směrech dokonale vypracovaný a sladěný, abyste si mohli vychutnat procházky s vaším miminkem.

Žena s kočárkem

Kromě dalších předností disponuje kočárek kunert rotax velikými gelovými koly, u kterých nehrozí, že by se někde na ostrém povrchu propíchla guma kolečka. To zajisté zaručuje u koleček jejich bezúdržbovost. Budete-li potřebovat složit kočárek, například v těsném prostoru výtahu v domě, anebo v přeplněné městské dopravě, zajisté vás potěší jeho snadné a nekomplikované skládání. Další nespornou předností kočárku kunert rotax je rovněž připojená autosedačka, ale také možnost otočení korbičky ve směru jízdy, či naopak proti směru jízdy, jak to která maminka upřednostňuje.