Stěhování v zimě

Jak přežít stěhování během zimy https://www.odnesto.cz/jak-prezit-stehovani-behem-zimy/? Je někdy vážně velký oříšek. Já jsem to zažila hned dvakrát a musím říct, že nic extra pohodlného to vůbec není. Pamatuji si, jak jsem se stěhovala poprvé. To bylo od rodičů, když jsem se měla stohovat do vlastního bytu, který mi nechala teta. byl asi sto kilometrů od rodičů, ale řekla jsem si, že si zkusím žít sama a poznám jaké to je se starat sama o sebe. Měla jsem čerstvě po maturitě, takže jsem si taky řekla, že si potom po nastěhování najdu lehce práci. A něž jsem se tam nastěhovala, tak byl listopad. Byla docela zimě a někdy i mrzlo a já jsem si ale řekla, že to nevadí, že to nemá na stěhování žádný vliv. Jenže to jsem dost mýlila.

Na stěhování jsou krabice vhodné.

A ani otec tomu nevěřil, že tomu bude takový problém. Jak přežít stěhování během zimy jsem si řekla, že to asi tedy problém bude. A víte jaký? Vadilo mi, že během stěhování mi byla zima, jak jsem nosila do dodávky krabice. Navíc tam taky nebylo místo, špatně se tam krabice a pytle dávaly, takže jsem taky často musela všechno v dodávce přemisťovat. A to bylo venku, takže jsem hodně mrzla. Měla jsem promodralé rty, ale spěchala jsem, abych nemusela hodně platit peněz za půjčení dodávky. Už stačilo, že budu platit tolik peněz za převoz mých věcí do jiného bytu. Málem mě z toho všeho trefil šlak.

Stěhuji se jen dodávkou.

Kolikrát dodávka najela na náledí a my dostali smyk. Bála jsem se, ale co jsem mohla dělat? Úplně jsem litovala, že jsem stěhování nenechala na léto a stěhuji se v zimě. Jak přežít stěhování během zimy je složité. A dá se to možná přežít tak, že si zaplatíte pracanty, aby za vás udělali všechnu tu práci, abyste nemrzly vy, ale oni. Nebo myslím, že oni jsou zvyklí a pěkně teple se obléknou, nejsou jistě jako já. Nicméně se mi to ale všechno vyplatilo. měla jsme taky silný nákrčník a tlusté rukavice, aby se to stěhování během zimy dalo pěkně a v teple přežít. No, nakonec se mi to dobře podařilo. Ale zase jsem si dost připlatila za dodávku, protože jízda v zimě je dražší a taky složitější.