Potěšte svého partnera nejen v posteli

Zavzpomínejte na staré časy

Určitě si vzpomenete na začátky vašeho randění. Mezi vámi to jiskřilo, psali jste si dvojsmyslné zprávy a nemohli jste se dočkat, až budete spolu. Věnujte tomu celý den, ráno se rozlučte vášnivým polibkem, dopoledne si vyměňte pár emailů s erotickým nábojem a můžete přidat i pěknou fotku. Nezapomeňte si pořídit sexy prádlo, aby byl partner večer překvapen. Zajděte společně na večeři nebo na místo, kde jste se dřív scházeli.

překvapení_pro_partnera

Můžete se cestou z večeře zastavit někde u lesa a zadovádět si v autě. Navečer si přichystejte pěkný film a můžete vyzkoušet i novou polohu.

Předvánoční čas

Sice je ještě brzy, ale podzim uteče jako voda a bude tu advent. Určitě si pamatujete, jak jste jako děti milovali adventní kalendáře a každý večer jste se těšili, co najdete v okénku. Co takhle připravit kalendář pro partnera? Fantazii se meze nekladou. Jeden den můžete schovat do okénka masáž, druhý den si může partner vybrat část těla, která bude v péči vašich rtů a jazyka, další okénko nabídne splnění erotického přání a další společné sledování žhavého filmu. Můžete vymyslet úkoly i pro vašeho partnera, například hlazení po celém těle, líbání nebo společnou erotickou hrou. Inspirovat se můžete na internetu nebo v knihách.

Kdo chce zkusit víc

Pokud hrajete rádi role, můžete si s partnerem zahrát na doktora a sestřičku, policistu a řidičku, učitelku a žáka apod.

sexy_zena

Na každou roli se musíte trochu připravit, ať už jde o rekvizity či oblečení, ale výsledek bude určitě stát za to. Možná už dlouho sníte o tom, vyzkoušet něco ostřejšího. Promluvte si o tom s partnerem, a pokud mu vaše fantazie vyloženě není proti srsti, vyzkoušejte to. Současná doba nabízí i jiné možnosti, můžete vyzkoušet například erotickou masáž pro páry https://mataharisalon.cz/cs/eroticka-masaz-pro-pary. Společně můžete vyrazit do sauny, solární jeskyně nebo vířivky. Jen si dejte pozor na kamery, ať nemáte nechtěné diváky.