Drobná investice, nádherný výsledek

Jen co vaše ratolest odroste dětské postýlce a vy se chystáte k tomu, abyste zařídili dětský pokoj, začne náročné plánování a přemýšlení. Jistě toužíte po tom, aby se dítěti v pokoji líbilo a nejraději byste jej celý vyzdobili do pohádkového motivu, který má dítko v oblibě. Před takovým postupem je ale třeba mít se na pozoru.
žluté světlo
Za jeden nebo dva roky se dítěti zalíbí nějaký jiný motiv a změna v pokoji by představovala vysokou investici. Mnohem praktičtějším přístupem je, vybrat nábytek v neutrálních barvách, nejlépe v bílé barvě. Po dítě pořizujte hned zpočátku pracovní stůl, aby mělo místo na kreslení a tvorbu. Později bude u stolu psát domácí úkoly. Je možné sehnat stůl tak, aby měl nastavitelnou výšku pracovní desky. Bude růst společně s dítětem a může mu sloužit během celé školní docházky. Pokud se vám nelíbí pořídit do dětského pokoje jednobarevné skříně a toužíte po něčem veselejším, ozdobte je barevnou fototapetou. Tu velmi snadno vyměníte v době, kdy hrdinou dětského srdce bude jiná postavička. Pohádkového a barevného motivu není v dětském pokoji nikdy dost. Můžete se proto pustit do nákupu nejrůznějších povlečení na postel. Získáte prostor k neustálému obměňování za velmi malou investici. Jakmile vyberete motiv povlečení můžete ve stejném motivu pořídit i dětskou lampičku. Celek bude vypadat fantasticky.
žluté světlo

Barevnost na doplňcích
Pro dětský pokoj se výborně hodí barevné vypínače z řady https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/. Můžete zvolit ty, které jsou doplněné jemným barevným proužkem nebo můžete být více odvážní. Pod vypínač umístit barevný panel, který krásně rozsvítí celý pokoj. A v tomto případě to platí doslovně. Ze širokého sortimentu se vybírá velmi snadno. Uvidíte, že i takto malý detail má význam a krásně promění vzhled pokoje. Do dětského světa barvy patří, není důvod, proč by neměly být třeba na vypínači.